تبلیغات X

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

هشتگ چیست؟

کروز در امتداد نقطه عطفی آب های تنگه بسفر به انتظارنشسته بودند و قدم زدن از طریق مجذوب مصر (ادویه) بازار در طول این 3.5 ساعته تور با راهنما در استانبول. در این تور، شما ادویه جات ترشی جات فراوان بازار مانند هل، نعناع، ​​دارچین کشف، و وقت آزاد برای کشف را در خود. سپس، در مورد تاریخ استانبول از راهنمای متخصص خود را یاد بگیرند به شما در تنظیم دوره برای کروز که در تنگه بسفر. در کشتی، لذت بردن از یک نگاه اجمالی از آثار معروف استانبول مانند چشمگیر روملی Hisari قلعه و Dolmabahce قصر.
چه انتظار می رود
برای هر صبح و یا تور بعد از ظهر، ملاقات راهنمای خود را برای یک وانت در هتل استانبول خود (اروپا-سمت تنها). سپس، شروع ماجراجویی خود را با یک درایو به بازار ادویه استانبول است. در طول سوار، به تفسیر در مورد این بازار پر جنب و جوش و معطر است که در عمل از قرن 17 بوده است گوش دادن.
رسید و با یک پیاده روی را از طریق دالان های رنگارنگ پر شده با اصطبل ناشی گیاهان معطر و ادویه جات ترشی جات شروع می شود. سپس، گوش دادن به اطلاعات روشنگری از راهنمای خود را برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین اصطبل به شما به عنوان سرمایه گذاری کردن به مدت 45 دقیقه از وقت آزاد. در طول قدم زدن خود را، تجربه چرا بازار ادویه محبوب با هر دو بازدید کنندگان و مردم محلی است.
حرکت بازار و رانندگی به اسکله برای کروز تنگه بسفر خود را. بشنو که چگونه این گستره تاریخی آب در پیوند به قاره اروپا و آسیا. سپس، سوار شدن، پیدا کردن یک صندلی، و تنظیم کردن برای سفر به یاد ماندنی خود را. به عنوان کشتی کشتی خود را با کاخ Dolmabahce تحسین نمای زیبا آن است. سپس، یکی از بزرگترین کاخ عثمانی را Beylerbeyi کاخ و در مورد سلاطین که زمان در اینجا صرف کردن را یاد بگیرند. ادامه در امتداد سمت اروپا و مشاهده قابل توجه قرن 15 روملی Hisari. به عنوان قایق U-نوبت و در امتداد سمت آسیایی زدن، لذت بردن از یک نگاه اجمالی از قلعه کمتر بازدید، مساجد، کاخها، و بیشتر که نقطه خط ساحلی تنگه بسفر است.
پس از قایق هاپ در وسیله نقلیه خود را برای انتقال ساده به هتل خود را که در آن تور خود را پس از اتمام لنگر انداخت تا تماس.
سیاست لغو
اگر شما حداقل 7 روز (بازدید کنندگان) لغو پیش از خروج برنامه ریزی شده است، هیچ هزینه لغو وجود دارد. اگر شما بین 3 و 6 روز (بازدید کنندگان) پیش از خروج برنامه ریزی شده لغو است، هزینه لغو 50 درصد وجود دارد. اگر شما در عرض 2 روز (بازدید کنندگان) از خروج برنامه ریزی شده لغو است، هزینه لغو 100 درصد وجود دارد.
برچسب ها : راهنمای سفر, ،

ادامه مطلب
+ نوشته شده در 25 دی 1395ساعت 1:20 توسط شعله نظر بدهيد | نظرات (0)
ارسال نظر براي اين مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ريست تصوير